مخزن آموزش اعدام ایران اسلامی عربستان

مخزن: آموزش اعدام ایران اسلامی عربستان عربستان تروریستی برنامه ریزی انقلاب اسلامی عربستان سعودی عملیات تروریستی

گت بلاگز اخبار بین الملل ارتباط میان کشورها باید حفظ شود ، انتقاد ترامپ از آلمان &quot/ در چنگ روسیه، اسیر&quot، برلین

رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) بابت حمایت آلمان از توافق خط لوله گاز دریای بالتیک با روسیه، شدیدا از برلین انتقاد کرد و آنها را “اسیر روسیه” توصیف کرد. ترا

ارتباط میان کشورها باید حفظ شود ، انتقاد ترامپ از آلمان &quot/ در چنگ روسیه، اسیر&quot، برلین

انتقاد ترامپ از آلمان "اسیر" در چنگ روسیه/ برلین: ارتباط میان کشورها باید حفظ شود

عبارات مهم : آلمان

رئیس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) بابت حمایت آلمان از توافق خط لوله گاز دریای بالتیک با روسیه، شدیدا از برلین انتقاد کرد و آنها را “اسیر روسیه” توصیف کرد. ترامپ همچنین آلمان را جهت عدم زیاد کردن زیاد بودجه نظامی خود نشانه سرزنش قرار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در دیدار با ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو پیش از شروع نشست بروکسل به خبرنگاران گفت “بسیار نامناسب” است که ایالات متحده بابت دفاع از اروپا برابر روسیه پولی پرداخت کند در حالی که آلمان، بزرگترین اقتصاد اروپا، از توافق های گازی با مسکو حمایت می کند.

ترامپ آخرهای امروز با آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان دیدار می کند و دوشنبه آتی به دیدار ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه در هلسینکی فنلاند می رود.

ارتباط میان کشورها باید حفظ شود ، انتقاد ترامپ از آلمان &quot/ در چنگ روسیه، اسیر&quot، برلین

برلین از ساخت یک خط لوله تازه ۱۱ میلیارد دلاری جهت انتقال گاز روسیه به سراسر بالتیک حمایت سیاسی کرده است و باعث اعتراض سایر اعضای اتحادیه اروپا شده است هست. با این حال، مرکل تاکید دارد پروژه مذکور یک سرمایه گذاری تجاری شخصی است و با پول مالیات دهندگان آلمانی تامین نمی شود.

ترامپ در دیدار با دبیرکل ناتو گفت: آلمان چنین توافق نفت و گاز بزرگی با روسیه دارد و ما قرار است جلوی روسیه بایستیم و آلمان برود میلیاردها میلیارد دلار در سال به روسیه بدهد. ما از آلمان محافظت می کنیم، از فرانسه حفاظت می کنیم، از تمام این کشورها حفاظت می کنیم و بعد خیلی از این کشورها می روند و توافق خط لوله با روسیه منعقد می کنند و میلیاردها دلار به خزانه روسیه می ریزند. اگر اینطور است که ما از شما محافظت کنیم و شما بروید میلیاردها دلار به روسیه پول بدهید، فکر می کنم منصفانه و مناسب نباشد. حدود ۷۰ درصد کنترل آلمان با گاز طبیعی در دست روسیه قرار می گیرد. شما به من بگویید، این کار مناسب است؟

رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) بابت حمایت آلمان از توافق خط لوله گاز دریای بالتیک با روسیه، شدیدا از برلین انتقاد کرد و آنها را “اسیر روسیه” توصیف کرد. ترا

دبیرکل ناتو هم با بیان اینکه اروپا تلاش دارد تا از وابستگی به گاز روسیه خلاص شود، گفت: آلمان کلا در کنترل روسیه است چون آنها ۶۰ تا ۷۰ درصد انرژی خودشان را از روسیه و یک خط لوله تازه تامین می کنند.

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر از کشورهای عضو ناتو خواست تا اعتبار بیشتری جهت این ائتلاف غربی در نظر بگیرند آیا که در سال های گذشته مالیات دهندگان آمریکایی سهم “غیر منصفانه ای” از هزینه های نظامی را داده اند. او افزود: به نظرم این کشورها باید تقلای بیشتری کنند، آن هم نه ۱۰ سال دیگر بلکه همین الان. آلمان کشور ثروتمندی است و آنها راجع به زیاد کردن تدریجی تا ۲۰۳۰ سخن می گویند. خب آنها می توانند فورا، همین فردا بودجه دو درصدی را تامین کنند و مشکلی هم نیست. اگر شما به این مساله نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که آلمان اسیر چنگ روسیه هست. آنها از شر سایت های زغال سنگی و هسته ای خلاص شدند و سهم زیادی از نفت و گاز خودشان را از روسیه تامین می کنند. گمان می کنم این مساله ای است که ناتو باید به آن نگاهی بیندازد. این خیلی نامناسب است.

در همین حال اورسلا فون درلاین، وزیر دفاع آلمان امروز در تصویر العمل به سخنان ترامپ گفت که کشورش زندانی سیاست روسیه نیست. او تاکید کرد: قطعا ما پرسشها زیادی با روسیه داریم و تردیدی در آن نیست. از طرف دیگر، شما باید خط ارتباطی میان کشورها یا ائتلاف و مخالفان را بی هیچ شکی حفظ کنید.

ارتباط میان کشورها باید حفظ شود ، انتقاد ترامپ از آلمان &quot/ در چنگ روسیه، اسیر&quot، برلین

واژه های کلیدی: آلمان | اروپا | توافق | روسیه | کشورها | دونالد ترامپ | رئیس جمهوری آمریکا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog